Knihy o cyklistice, cykloturistice a cestování

Vydáváme knihy především českým autorům

Nabídka e-shopu

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Domů > Způsob objednání, varianty plateb a doručení

Způsob objednání, varianty plateb a doručení

Objednávky knih, kalendářů, pohlednic, časopisů, litografií, obrazů a dalších produktů vydavatelství CYKLOKNIHY s.r.o. prostřednictvím těchto internetových stránek se řídí následujícímu podmínkami.

Na většinu knih objednaných prostřednictvím těchto internetových stránek poskytujeme slevu 20 % (i více) z doporučené prodejní ceny. Ceny knih jsou uvedené včetně DPH 10 %, u kalendářů, pohlednic apod. činí DPH 21 %.

Způsob objednání

Kromě přímých objednávek přes e-shop přijímáme objednávky telefonicky nebo e-mailem.

Všechny nabízené tituly máme skladem, a proto mohou být okamžitě expedovány. Běžně odesíláme knihy následující pracovní den po přijetí objednávky (při platbě převodem se počítá doba od identifikace Vaší platby).

Fakturační údaje:

CYKLOKNIHY s.r.o.

Pod Vinicemi 931/2, Severní Předměstí

301 00 Plzeň

IČ: 26317974, DIČ: CZ26317974

společnost je zapsána v Obchodním rejstříku Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 13098

Varianty plateb

Bezhotovostním převodem:

  • nejlepší, nejrychlejší a nejlevnější způsob.

Cenu objednávky můžete uhradit převodem ze svého účtu na náš účet číslo 729699389/0800, který máme u České spořitelny Plzeň. Jako variabilní symbol vždy uvádějte číslo dané objednávky, které se Vám zobrazí po jejím dokončení. Při tomto způsobu platby připočítáváme k ceně objednávky manipulační poplatek za zaslání ve výši 69 Kč (bez ohledu na hmotnost zásilky). Při objednávce nad 750 Kč (hodnoty zboží) neúčtujeme žádný poplatek.

Dobírkou:

Cenu zásilky zaplatíte až při převzetí zboží od poštovního doručovatele nebo na poště. Při tomto způsobu platby účtujeme k ceně objednaného zboží manipulační poplatek za zaslání ve výši 99 Kč (bez ohledu na hmotnost zásilky). Při objednávce nad 750 Kč (hodnoty zboží) účtujeme manipulační poplatek pouze 60 Kč (bez ohledu na hmotnost zásilky).

Balné neúčtujeme.

Knihy balíme do speciálních obálek nebo kartonových obalů či krabic, odolných proti nárazu. Doposud jsme neměli jedinou reklamaci na poškozenou knihu.

Možnosti doručení

Využíváme služeb České pošty, s.p.

a) doporučeně – u menších zásilek (max. do 5 cm výšky)

b) balíkem do ruky – všechny ostatní větší balíčky i velké obálky s nástěnnými kalendáři

Při osobním odběru i nás v redakci neplatíte poštovné. Částku je možné uhradit na místě v hotovosti i platební kartou. Je třeba se předem telefonicky domluvit na přesné době návštěvy.

Objednávky na Slovensko

Vyřizujeme objednávky i pro Slovensko. V případě zájmu o zaslání knih nebo čehokoli dalšího preferujeme v tomto případě emailovou nebo telefonickou domluvu (tel. +420 777 772 128).

Peněžní ústav: ČS a.s. Plzeň – město, ČR

IBAN: CZ55 0800 0000 0007 2969 9389

BIC: GIBACZPX

 

Odesláním objednávky souhlasíte, abychom evidovali Vaše osobní údaje uvedené v objednávce a užívali je výhradně pro účely vyřízení objednávky a případnému informování o naší činnosti.

Zavazujeme se neposkytnout tyto údaje žádné třetí osobě a chránit je před zneužitím.

Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami, které jsou uveřejněné na těchto našich stránkách a jsou závazné pro prodávajícího i kupujícího.